Yandex Mail'e Nasıl Kayıt Olunur? | Kayıt Ol

Yandex Mail Kullanımı Nasıl Yapılır?

Yandex Mail Kullanımı Nasıl Yapılır?
3 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 301 kez okundu.

Mail sistemini kullanmak için öncelikle Yandex mail kayıt olma işlemini gerçekleştirmek gerekmektedir. Son zamanlarda çok fazla duyulan Yandex arama motoru çok kısa sürede ciddi anlamda pazarda yer almış bulunmaktadır.

Yandex Mail Nasıl Açılır?

Yandex Mail hesabı alma işlemi için sizlerin tek yapması gereken, yandex’in internet sitesine girmektir. Burada sağ üst kısımda Giriş Yap diye bir yazı göreceksiniz. Bu kısma tıkladıktan sonra sizlere yeni üye olacaksanız farklı bir pencere açılmaktadır. Bu pencereden yeni üye olma kısmını seçerek çok rahat bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Bu konuda sizlerin tek yapması gereken sizlerden istenen bilgileri doldurmak olacaktır. Burada ad soyad doğum tarihi  gibi bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri de girdikten sonra, artık sizin de mail adresiniz açılmış olacaktır. Bu arada çok geniş bir sistemi olan Yandex içerisine giriş yapmış olursunuz. Kayıt işlemini yaptığınız zaman, otomatik olarak olarak sayfa sizi maile yönlendirecektir.

Yandex Mail Üye Olma Avantajları

Yandex Mail üye olma işlemini tamamladıktan sonra çok geniş bir mailiniz olacaktır. Bunun haricinde özel olarak yandex sitesinin sunmuş olduğu ayrıcalıklardan olan diski de kullanarak bir çok dosyayı kaydetme şansınız olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git