Twitter Hesabı Nasıl Alınır? | Kayıt Ol

Twitter Üyesi Olun Gündemi Kendiniz Belirleyin

Twitter Üyesi Olun Gündemi Kendiniz Belirleyin
3 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 354 kez okundu.

Twitter kayıt olma işlemi ile sizler de tüm dünyanın gündemini belirleyen başarılı bir sosyal medya platformu olan Twitter’a kayıt olabilirsiniz. Twitter şu anda dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım platformlarının başında gelmektedir.

Twitter Nasıl Üye Olunur?

Twitter üye olma işlemleri için yapmanız gereken öncelikle ya bilgisayarlarınızdan internet sitesine giriş yapmak ya da uygulama olarak mobil telefonunuza bu uygulamayı indirmek olacaktır. Bundan sonra, Twitter’a daha önce üyeliğiniz olmadığı için ana sayfada bulunan Kaydol kısmından kayıt yapmanız gerekmektedir. Burada yapacağınız işlemler, Adı, soyadı, e-posta adresi ve şifre yazılarak, Twitter’a kaydol kısmını tıklamanız gerekmektedir. Bundan sonra, otomatik olarak sizlere bir sayfa açılmaktadır. Buradan kendinize bir isim belirlemeniz gerekmektedir. Bu sizlere internet @ işareti ile sizleri gönderilere etiketlemek için de kullanılabilecek bir etiket olacaktır. Bundan sonra ilk tweet’in atılması için öncelikle mail adresinizden onay vermeniz gerekmektedir. Böylece sizler de artık twitter içerisine girebileceksiniz.

Hesap Oluşturmanın Avantajları

Twitter hesabı alma işleminden sonra takip edebileceğiniz hashtaglerle sizler de gerek dünya gerekse Türkiye gündemi ile ilgili olarak yazı yazabilir ve yorum yapabilirsiniz. Sosyal medyanın fenomenlerinden olup, bütün dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git