Twitch Hesabı Alma İşlemleri | Kayıt Ol

Twitch Keyif Ve Zevk İle Eğlence

Twitch Keyif Ve Zevk İle Eğlence
3 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 270 kez okundu.

Twitch hesabı alma işlemi sayesinde elektronik, spor ve video odaklı olarak çalışmalarını yapan özel bir sosyal medya platformu olarak bilinen sisteme giriş yapmış olursunuz. İstediğiniz her videoyu da rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Twitch Hesabı Nasıl Alınır?

Twitch kayıt olma işlemi için öncelikli olarak yapmanız gereken, siteye giriş yapmak olacaktır. Bundan sonra sitenin sağ üst kısmında bulunan ”Kayıt Ol” kısmını tıklamanız gerekmektedir. Bundan sonra karşınıza bir pencere açılacaktır. Arkada bulunan pencereyi de inaktif duruma getirecektir. Sıkıntı olduğunu düşünmeyiniz. Önce bulunan üye ol kısmında dilerseniz Facebook ile kayıt olabileceğiniz gibi, site üzerinden kayıt işlemi için, öncelikle bir kullanıcı adı belirlemeniz gerekmektedir. Bunun haricinde de elbette bir e-posta adresi veriyorsunuz. Sonrasında ise, sayfa sizler için hazırlanmış oluyor. Buradan sonra ise, gelen e-mail’i onaylamanız gerekmekte. Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra sizler de artık sitenin üyesi olmuş bulunuyorsunuz. Dilediğiniz gibi artık sitenin içerisinde zaman geçirebilir, sizler de videolarınızı yükleyebilirsiniz.

Twitch Hesabı Avantajları

Twitch üye olma işlemine müteakip olarak sizler de artık kullanıcı adınız ve şifrenizle girerek istediğiniz gibi, video yükleyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek olmaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git