Swarm Foursquare Üyelik İşlemleri | Kayıt Ol

Swarm & Foursquare Nasıl Daha Etkin Kullanılabilir?

Swarm & Foursquare Nasıl Daha Etkin Kullanılabilir?
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 338 kez okundu.

Check-in yaptığınız yerlerle ilgili olarak bilgi vermek ve farklı kişilerle çalışmak için Swarm & Foursquare hesabı alma işlemi yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak, çok gittiğiniz yerlerde sizlerin isimleri daha ön plana çıkacak ve daha çok tanınacaksınız.

Swarm & Foursquare Üyeliği Nasıl Alınır?

Swarm & Foursquare kayıt olma işlemi ile sizler de artık uygulamalar içerisinde istediğiniz gibi, check-in yapabiliyorsunuz. Bunun üyelik işlemini gerçekleştirmek için öncelikle uygulamayı internet üzerinden akıllı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaparken, facebook, twitter gibi uygulamalar üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Ancak, hesap açmak için, üye olma tercihinde bulunup gerekli verileri girmek gerekmektedir. Bu verileri girdikten sonra sizler için bir sayfa oluşturulmaktadır. Bu işlem yapıldığı zaman, sizlerin mail adresinize gelen onay mailiniz de onayladıktan sonra artık sayfanız kurulmuş oluyor. Özellikle şunu da söylemek gerekir ki, facebook hesabınızla girmemiş iseniz ve arasında bağlantı kurmadıysanız bu durumda, hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. Bu işlemlerde de fotoğraf ekleme v.b. işlemler bulunmaktadır.

Swarm & Foursquare Hesabı Kurma Avantajları

Swarm & Foursquare üye olma işleminden sonra sizler de herhangi bir ücrete lüzum kalmadan istediğiniz gibi check-in yapmaya başlayabilirsiniz. Böylece sizler de istediğiniz gibi, çok gittiğiniz yerlerin en ünlü ismi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git