Steam Hesabı Nasıl Alınır? | Kayıt Ol

Steam Yükleyin, Artık Oyunların Geleceğinde Siz De Olun!

Steam Yükleyin, Artık Oyunların Geleceğinde Siz De Olun!
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 208 kez okundu.

Steam kayıt olma işlemi ile sizler de tüm oyunların ana sitesi olan sitede istediğiniz gibi oyun oynayabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. 5 milyondan fazla üyesiyle oyunların geleceği gözüyle görülmektedir.

Steam Hesabı Nasıl Alınır?

Steam gerek Mac gerekse Windows kullanıcıları için geliştirilmiş olan bir özellik olarak bilinmektedir. Steam hesabı alma işlemi yapmak için öncelikle Steam sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra, sağ üst kısımda giriş diye bir kısım bulunmaktadır. Üyeliğiniz olmasa da, öncelikle bu kısma tıklamanız gerekmektedir. Zaten burada açıldığı zaman, Steam’e katılın demeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra bir ekran açılmaktadır. Bir Steam hesabı oluşturma için bir isim vermeniz gerekmektedir. Sonrasında da kendi bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra hesabımı oluştur demeden önce, yazıyı okumanız ve bu şartları kabul etmek gerekmektedir. 13 yaşından büyük olduğunuzu işaretleyip sonrasında hesabımı oluştur kısmını tıklamanız yeterli olmaktadır.

Steam Üye Olmanın Avantajları Nelerdir?

Steam üye olma ile sizlere de artık avantajlı bir sistem oluşturulmuş olur. İstediğiniz tüm oyunları bu site üzerinden oluşturabileceğiniz gibi aynı zamanda da dilerseniz, farklı oyunlar üzerinde item alma satma işlemi de yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git