İnstagram Hesabı Nasıl Açılır? | Kayıt Ol

Sosyal Medyaya İnstagram İle Adınızı Kazıyın

Sosyal Medyaya İnstagram İle Adınızı Kazıyın
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 268 kez okundu.

Son dönemin en çok kullanılan sosyal medya platformu İnstagram kayıt olma ile sizler de fotoğraf ve video paylaşarak sosyal medyanın fenomenlerinden olabilirsiniz. Hemen başlamak için sizler de mobil uygulamayı indirebilir ya da internet sitesini kullanabilirsiniz.

İnstagram Hesabı Nasıl Alınır?

İnstagram hesabı alma işlemi ile ilgili olarak öncelikli olarak İnstagram sitesine girmeniz gerekmektedir. İnstagram ana sayfasında, giriş bölümünün alt kısmında, ”Hesabın Yok Mu? Kaydol” yazısı bulunmaktadır. Dikkatinizi çekecektir ki, Kaydol kısmı mavi yazılıdır. Siz de burayı tıkladıktan sonra, açılan bölümlerde öncelikle telefon numaranızı ya da e-posta adresinizi yazmanız gerekmektedir. Bu bölümün altında bulunan kısma, adınız ve soyadınız, onun altına kullanıcı adınız ve bu bölümün alt kısmına da şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında kaydol sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bundan sonra mail adresinize bir onay maili gönderilmektedir. Bu arada mobil uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde giriş yapabilir ve bundan sonra da, istediğiniz zaman paylaşımlara ve takiplere başlayabilirsiniz.

İnstagram Üye Olma Ayrıcalıkları

İnstagram üye olma işleminizi tamamladıktan sonra, mobil uygulama telefonunuzda açılmış olacaktır. Bir çok ünlü kişinin de paylaşımlarını ve anlarını takip edebileceğiniz gibi, siz de hem canlı yayın yapabilecek, hem de fotoğraf ve video paylaşımı yapabileceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git