Point Blank Hesabı Açma | Kayıt Ol

Point Blank Sanal Dünyada En Gerçekçi Oyun

Point Blank Sanal Dünyada En Gerçekçi Oyun
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 675 kez okundu.

Pointblank kayıt olma işlemi ile sizler de dünyada tanınan en gerçekçi oyun olarak bilinen harika bir oyuna merhaba demiş olursunuz. Çok keyifli ve aksiyonun hiç düşmediği bir oyun arıyorsanız size göre.

Point Blank Üyelik İşlemleri

Point Blank üye olma işlemini gerçekleştirdikten sonra ayrıca şunu da söylemek gerekir ki, bu oyunu oynamaya başlamak için, oyunu bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Harika bir şekilde tasarlanmış olan, internet sitesine giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan ”Kayıt Ol” tercihine tıklamanız gerekiyor. Bundan sonra açılan kısma öncelikle ülkenizi seçmeniz gerekiyor. Sitede bu arada üç dil seçeneği bulunuyor, isterseniz İngilizce ve ya Arapça olarak da dil seçeneği ile yardım alabiliyorsunuz. Sonrasında e-posta adresinizi yazdıktan sonra şifrenizi iki defa giriyor ve sonrasında kayıt ol diyorsunuz. Bundan sonra mail adresinizi de onayladıktan sonra, oyunu bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Sonrasında oyun çok kolay bir şekilde kurularak üye giriş işlemini yaparak oyuna başlayabiliyorsunuz.

Point Blank Üyelik Avantajları

Point Blank hesabı alma işleminizi tamamladıktan sonra sizler de oyuna girebiliyor ve oynamaya başlayabiliyorsunuz. Sizlerden herhangi bir ücret talep edilmeden hemen bir öğretici yönlendiriliyor ve oyuna başlayabiliyorsunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git