Phantomers Hesabı Al | Kayıt Ol

Phantomers Oyunu İle Sizler De Kahraman Olun

Phantomers Oyunu İle Sizler De Kahraman Olun
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 250 kez okundu.

Phantomers kayıt olma işlemi ile sizlere tamamen bir kahramanlık oyunu sunmasının yanı sıra, gerçekçi çizimleri ve hikayesiyle sizleri mest edecek bir oyun olarak biliniyor. Oyuna keşke daha erken başlasaydım diyeceksiniz.

Phantomers Üyelik İşlemleri

Taktik ve strateji düşüneceğiniz harika bir oyun olarak Phantomers üye olma işlemi için ne yapmanız gerektiğini bu yazımızda sizlere detaylı olarak anlatmaya çalışacağız. Öncelikle sizler de Phantomers ana sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra, sitenin girişinde bulunan ”Kaydol” kısmına tıklamanız gerekiyor. Bundan sonra açılan kısıma gerekli bilgilerin girişi yapılacaktır. Bu bilgiler oyun içerisinde kullanacağınız isim, kendi isminiz, soyadınız, e-posta adresiniz ve şifre bilgileriniz olacaktır. Sürekli kullandığınız mail adresini vermeniz girişlerde unutmamanız açısından çok önemli. Ayrıca, şunu da bilmek gerekir ki, oyun bir onay maili gönderecektir. Bu sebeplerle bu konu dikkatli bir şekilde geçilmesi gerekmektedir. Bunları yaptıktan sonra ücretsiz şekilde oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Phantomers Üyelik Ayrıcalıkları

Phantomers hesabı alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, sizler de her türlü işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda ücretsiz öğretici desteği bulunurken, aynı zamanda da başta verilen materyallerin hiç birinden ücret alınmamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git