Oyunfor'a Üye Olma ve Kayıt İşlemleri | Kayıt Ol

Oyunfor Sitesinde Tüm Oyunlar İçin Avantajlısınız

Oyunfor Sitesinde Tüm Oyunlar İçin Avantajlısınız
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

Oyunfor kayıt olma işleminden sonra sizler de sitenin sunmuş olduğu bir çok ayrıcalığa sahip olursunuz. İnternet sitesinde bir çok oyun ve item satışı yapılmaktadır. Sizler de bu sitede alışveriş yapabilirsiniz.

Oyunfor Sitesi Üye Olma İşlemleri

Oyunfor hesabı alma işlemi hakkında da sizlere detaylı şekilde bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikli olarak yapmanız gereken Oyunfor sitesinin ana sayfasına giriş yapmak olacaktır. Sağ üst tarafta yeni üye olmak için link bulunmaktadır. Bu linki tıkladıktan sonra yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencerede gerekli yerlerin doldurulması gerekmektedir. Bir e-posta adresi verecek ve şifre oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında da e-postanıza gelen maili onaylamanız gerekiyor. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra, sizler de dilerseniz, siteye giriş yaparak hemen alışveriş yapmaya başlayabiliyorsunuz. Bu arada vermiş olduğunuz e-posta kesinlikle sizlerin e-posta adresiniz olması gerekiyor. Ayrıca, e-posta ile giriş yapacağınız için şifrenizi de bir yere not olarak almanız sizler için faydalı olacaktır.

Oyunfor Sitesi Ayrıcalıkları

Oyunfor üye olma işlemi gerçekleştirdikten sonra, istediğiniz her türlü oyun alışverişini yapabileceğiniz çok geniş çaplı bir pazara giriş yapmış oluyorsunuz. Ayrıca, site sizlere belirli zamanlarda mail atarak uygun fiyatlı promosyonlar sunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git