EA Origin Kayıt Ol ve İndir | Kayıt Ol

EA Origin Hesap Açma

EA Origin Hesap Açma
8 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 423 kez okundu.

EA Origin kayıt olma işlemi ile sizler de bir çok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Electronic Arts Games tarafından geliştirilmiş olan oyunları çok uygun fiyatlarla hem de piyasaya çıktığı anda alabilmek için çok büyük fırsat sunmaktadır.

EA Origin Hesabı Nasıl Alınır ?

 EA Origin hesabı alma işleminizi gerçekleştirmek için öncelikle internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Siteye girdikten sonra sol tarafta Register diye bir bölüm bulunmaktadır. Sign İn butonunun altında yer alan bu butona tıkladığınızda karşınıza bir bölüm açılmaktadır. Bu açılan yeni sekme sizlerin hesabı oluşturmanız için açılan sekmedir. Buradan bulunduğunuz ülkeyi ve doğum tarihinizin girişini yaptıktan sonra aşağıda bulunan ikonu tiklemeniz gerekmektedir. Bundan sonra Sonraki yazan kısma tıklamanız gerekiyor. Açılan bölümde artık e-mail ve şifre girmeniz gerekmektedir. Ayrıca sonraki butonuna basmadan isim soyad bölümlerini de girerseniz başkaları da sizleri bulabilir. Sonra olarak güvenlik resmi girişini de yaptıktan sonra artık hesabınız alınmış bulunmaktadır.

EA Origin Üye Olma Avantajları

 EA Origin üye olma işlemini gerçekleştirdikten sonra çok büyük fırsatlarınız bulunmaktadır. Öncelikle çok uygun fiyatlı olarak, istediğiniz EA oyununa ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda da çıkan oyunlar ile ilgili olarak sizlere bilgilendirme yapılmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git