Ogame Hesabı Aç | Kayıt Ol

Ogame İle Uzayda Harika Bir Oyun Deneyimi

Ogame İle Uzayda Harika Bir Oyun Deneyimi
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 266 kez okundu.

Ogame hesabı alma işlemi ile aslında harika bir oyun deneyimi ile birlikte, aslında çok güzel bir uzay aksiyon oyununa giriş yapmış oluyorsunuz. Uzayda çok güzel efektler ve tasarımlarla oyunun içerisinde kendini kaybedeceksiniz.

Ogame Üye Olma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Ogame üye olma işlemi için öncelikli olarak Ogame oyununun sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Bu giriş işlemini tamamladıktan sonra oyun indirilerek oynanan bir oyun olduğunu bilmelisiniz. Ancak, dediğimiz gibi çok güzel bir oyun ve bilgisayarınızda da çok yer kaplamayacaktır. Bunun için öncelikle kayıt ol sekmesini tıklıyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra isim, soyad bilgilerinin haricinde, oyun içerisinde kullanacağınız adı da giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında e-posta adresinizi ve şifrenizi giriş yaparak oyunun politikaları ve kullanım şartlarını kabul ederek, kayıt olmak istediğiniz butonuna basıyorsunuz. Oyun sizlerin vermiş olduğunuz mail adresine bir e-posta gönderiyor. Böylece sizler de onay verdikten sonra oyunu indirerek hemen oyuna başlangıç yapabiliyorsunuz.

Ogame Üyelik Avantajları

Ogame kayıt olma işlemini gerçekleştirdikten sonra oyunu indirebiliyorsunuz. Site bunun için herhangi bir ücret istemiyor. Ayrıca, size bir öğretici veriyor ve bu öğretici oyunun başlangıcında sizlere yardımcı oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git