Nttgame Üyelik Alma | Kayıt Ol

Nttgame İle Oyun Keyfi Yaşayın

Nttgame İle Oyun Keyfi Yaşayın
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 211 kez okundu.

Nttgame kayıt olma işleminden sonra istediğiniz her oyun ile ilgili olarak gerekli bilgileri alabileceğiniz gibi, aynı zamanda da alım ve satım işlemlerinde de yardım alabilirsiniz. Kendi forumu ile de sizlere yardımcı olmaktadır.

Nttgame Üye Olma İşlemi

Nttgame üye olma işlemini gerçekleştirmek için öncelikle internet sitesine giriş yapmak gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, ana sayfası çok yalın yapılmış olan sitenin sağ üst kısmında ”Katıl” yazısını görebilirsiniz. Siteye kayıt için üç seçenek var. İlk seçenek Google’ın hesabı var ise, isterseniz Google hesabınız üzerinden giriş yapabilirsiniz. Bunun haricinde, Facebook hesabınız var ise, dilerseniz Facebook ile de giriş yapma fırsatı tanımaktadır. Üçüncü seçenek ise, site üzerinden kayıt olmaktır. Bunun için sizlere açmış olduğu pencerede bulunan bilgileri tamamen bitirmeniz gerekmektedir. Hem hoş geldiniz demek için hem de mail adresinizin kontrolü için mail adresinize bir onay postası gönderilmektedir. Ancak, bu mail zaman zaman spam olarak düşebilmektedir. Kontrolünü sağlayarak onay verdikten sonra işlemlerinizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Nttgame Üye Olma Avantajları

Nttgame hesabı alma işlemini tamamladıktan sonra son yılların en fazla kullanılan oyunları ile ilgili olarak istediğiniz gibi bilgi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra, dilediğiniz her oyun ile ilgili olarak özel kampanyalar ve bilgiler sizlere sunulmuş olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git