Natro Hesabı Açma | Kayıt Ol

Natro Domain Ve Hosting İşlemlerinde Sizlerle

Natro Domain Ve Hosting İşlemlerinde Sizlerle
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 251 kez okundu.

Dünyaca tanınan en gelişmiş domain ve hosting kurumlarından biri olan Natro hesabı alma ile sizler de hem domain hesaplarınızın takibini daha rahat sağlayabilir hem de hosting işlemlerinizi uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Natro Üye Olma İşlemi Nasıl Yapılır?

Natro üye olma işlemi bir çok avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan da birazdan bahsedeceğiz. Öncelikle nasıl üye olacağınız konusunda yardımcı olmaya gayret gösterelim. Öncelikle Natro’nun kendi internet sitesine girmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra öncelikle yapmanız gereken sağ üst kısımdan ”Hesap Girişi” kısmını tıklamanız gerekiyor. Üyeliğiniz bulunmaması durumunda, bu ekranın alt kısmında ”Yeni Bir Hesap Oluştur” bölümü bulunmaktadır. Burayı tıkladığınız zaman, iki defa e-posta adresinizi ve iki defa şifrenizi girdikten sonra işleminizi tamamlamanız gerekiyor. Bu arada sizlere altı rakamdan oluşan bir kullanıcı ismi verilmektedir. Sizlerin e-posta adresinize gelen maili onaylayınız ve bu sizlerin numarası olarak verilen altı basamaklı numarayı kaydetmeniz gerekmektedir. Bundan sonra işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Natro Üyelik Avantajları

Natro kayıt olma işlemi sonrasında artık domain isimleriniz ile ilgili olarak gerekli takibi internet sitesi yapacaktır. Bunun haricinde, özel sınırsız hosting seçenekleri de sunulmuş olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git