Metin2 Kayıt Ol, İndir ve Oyna | Kayıt Ol

Metin2 Tanıtım

Metin2 Tanıtım
16 Mart 2017 tarihinde eklendi, 101.946 kez okundu.

Metin2 Rehberi ve Tanıtımı:

Tarihçesi: Metin2 2005 yılının Mart ayında ilk olarak Kore ve Çin gibi uzakdoğu ülkelerinde yayına başlamıştır. 2006 Yılının son ayında Gameforge tarafından satın alınmıştır ve ilk olarak Almanya’da Almanca sürüm yayınlanmıştır. Avrupada büyük bir başarı elde etmiştir. Kısa sürede 17 dilde yayın yaparak, avrupada 58 Milyon aktif kullanıcıya ulaşmıştır. Tüm dünyadaki oyuncu sayısı ise; 150 Milyonu aşmıştır.

Metin2 Nedir ?

Oyun 3 büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir uzakdoğu efsanesidir. Dünya üzerindeki hayatın, büyük bir metin taşının çarpmasıyla tamamen değişip 3 imparatorluğun sınırlarının çizilmesi ile başlar. Oyunun amacı bu imparatorluklara ait karakterlerinizi geliştirmek, seviye atlamak ve rütbe atlamaktır.

Karakterler ve Sınıflar:

Savaşçı:

Becerileri yakın dövüş üzerine kurulu, zırhları oldukça güçlü bir sınıftır. Dengeli zihin yapısına sahip ve güçlü görünümlü bir fiziğe sahiptir.

Ninja:

Ninjalar genellikle pusu üzerine oluşturulmuş sınıftır. Zayıf zırhları vardır, ani hasarı çok etkilidir. Tek atmanız içten bile değil.

Sura:

Uzak mesafeden büyü güçlerini kullanarak çok fazla hasar bırakırlar fakat zırhları en düşük sınıftır. Yanınıza yaklaşan bir melee karakter görürseniz hemen kaçmaya bakın.

Şaman:

Yardımcı sınıf diyebiliriz. Arkadaşlarına güçlendirme büyüleri ve can doldurma gibi özellikler sağlayabilirler.

Lycan:

Oyuna en son eklenen sınıftır. Ninjalar kadar hızlı, suikastçi gibi gözüken fakat savaşçı özelliklere sahip sınıftır.

İmparatorluklar ve Bayrakları:

Chunjo İmparatorluğu:

Jinno İmparatorluğu:

Shinsoo İmparatorluğu:

Metin2 Kayıt Olma: 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git