Linkedin Hesabı Aç | Kayıt Ol

Linkedin İle İş Dünyasının Arananı Olabilirsiniz

Linkedin İle İş Dünyasının Arananı Olabilirsiniz
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 243 kez okundu.

Linkedin kayıt olma işlemi ile sizler de milyonlarca profesyonelin profili arasındaki yerinizi alabilirsiniz. İş yapabileceğiniz gibi aynı zamanda da iş bulma konusunda da yardımlar alabilir, kariyerinize olumlu etkilerini görebilirsiniz.

Linkedin Hesabı Alma İşlemi

Dünyanın en profesyonel ağı ilkesi ile yola çıkan Linkedin hesabı alma işlemi için öncelikle internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu girişi yaptıktan sonra karşınıza bir tablo çıkmaktadır. Bu bölümde Ad, Soyad, e-posta adresi ve şifre kısımları doldurulması gerekmektedir. Bu arada şifre bölümünde de göreceğiniz gibi en az 6 karakterli bir şifre oluşturduktan sonra, ”Hemen Katılın” yazısını tıklamanız gerekmektedir. Bundan sonra sizlerin boş bir sayfası oluşturulmuş olacaktır. Burada öncelikle fotoğrafınızı yükleyebilir ve sonrasında da gerekli bilgileri doldurarak dilerseniz iş arayışına dilerseniz arkadaşlarınıza ulaşmaya başlayabilirsiniz. Bu arada fotoğraf yükleme işlemi ile ilgili olarak önemli bir artı parantez de bildiğiniz üzere, bu tarz platformlarda fotoğraf çok önemlidir. O yüzden fotoğraf konusunu atlamamanızı tavsiye ederiz.

Linkedin Üye Olma Ayrıcalıkları

Linkedin üye olma işlemi sonrasında, artık isterseniz eski arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı bulabileceğiniz gibi, milyonlarca üye arasında sizlerin işleri ile ilgili olan önemli isimlerle de tanışma ve iletişim kurma fırsatınız olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git