Kopazar Üyesi Nasıl Olunur? | Kayıt Ol

Kopazar Oyun Pazarına Siz De Davetlisiniz

Kopazar Oyun Pazarına Siz De Davetlisiniz
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 287 kez okundu.

Türkiye’nin en büyük oyun alışveriş merkezi olma vizyonuyla kurulmuş olan Kopazar üye olma işlemi ile çalışmaktadır. Bu sayede istediğiniz oyunu ve yamayı içeride çok uygun fiyatlarla bulabileceğiniz gibi, satış da yapabilirsiniz.

Kopazar Sitesine Nasıl Üye Olunur?

Kopazar üye olma işlemi hakkında da sizlere bilgi verelim. Bildiğiniz gibi son yıllarda oyun pazarı çok ciddi anlamda büyüme ve gelişme göstermektedir. Hâl böyle olunca da firmalar bu konuda daha büyük hassasiyet göstermektedir. Konu ile ilgili olarak ilk olarak yapabileceğiniz işlem ise, siteye üye olmak olacaktır. Bunun için öncelikle kopazar ana sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Sonrasında sağ tarafta bulunan Kayıt Ol sekmesine tıklamanız gerekiyor. Sonrasında açılan kısımdan gerekli bilgileri giriyorsunuz. E-posta adresi çok önemlidir. Çünkü sizlere e-posta olarak bir mail gönderecektir. Siz de işleminizi gerçekleştirdikten sonra, sizlere gelen maili onaylamanız gerekmektedir. Bu işlemi de tamamladıktan sonra vermiş olduğunuz mail adresi ve şifre ile sisteme giriş yapabilir ve alışverişe hızlı şekilde başlayabilirsiniz.

Kopazar Sitesi Hesap Sahibi Ayrıcalıkları

Kopazar hesabı alma işleminden sonra site içerisinde bir çok ayrıcalık sunulmaktadır. Bundan sonra internet sitesi üzerinden oyunlar ile ilgili olarak istediğiniz gibi alışveriş işlemi yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git