İsimtescil Hesabı Alma | Kayıt Ol

İsimtescil Hosting Ve Domain İşlemleri

İsimtescil Hosting Ve Domain İşlemleri
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 232 kez okundu.

İsimtescil hesabı alma ile birlikte, sizler de ister bireysel isterseniz kurumsal olarak her türlü hosting ve domain işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin en geniş ağını kurmak için yola çıkmış bulunmaktadır.

İsimtescil Üyeliği Nasıl Alınır?

İsimtescil kayıt olma işlemi tamamlandıktan sonra çok uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla istediğiniz zaman hosting ve domain işlemlerinizi yapabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak isimtescil internet sitesine nasıl üye olabileceğinizi anlatırız. Sağ üstte bulunan ”Üye Ol” kısmına tıkladıktan sonra, sizlere yeni bir sayfa açılmaktadır. Öncelikle burada yapmanız gereken bireysel mi yoksa kurumsal mı üyelik yapılacağına dair karar vermek olacaktır. Bundan sonraki süreçte, bundan sonra seçeneğinize göre, doldurmanız gereken bir form gelecektir önünüze. Buradaki formu doldururken, cep telefonu numarası, e-posta adresi gibi bilgiler istenmektedir. Bundan sonra güvenlik resmi ile ilgili olarak bilgiyi de girdikten sonra gelen mail onayını tamamlamanız gerekmektedir. Bunu da yaptıktan sonra işleminiz bitmiş oluyor.

İsimtescil Sitesi Avantajları

İsimtescil hesabı alma ile birlikte, sunmuş olduğu tüm avantajlardan yararlanma fırsatını elde edersiniz. Müşteri hizmetleri konusunda çok başarılı olan firmanın, internet sitesinde bir çok domain ve hosting fırsatı da sunulmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git