N11 Hesabı Açma | Kayıt Ol

İnternette n11 İle Uğurlu Alışveriş Fırsatı

İnternette n11 İle Uğurlu Alışveriş Fırsatı
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 249 kez okundu.

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi n11 hesabı alma işleminden sonra yaparak çok özel fırsatlarla sizler de alışverişinizi yapabilirsiniz. Alışverişin uğurlu adresi olarak lanse edilen sitede her ürüne ulaşabiliyorsunuz.

n11 Sitesine Nasıl Üye Olunur?

Özellikle son yıllarda internet sitesi üzerinden alışveriş yapanların tercihi haline gelen n11 üye olma işlemi için sizler de alışveriş sitesinin ana sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Bu giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra, arama modülünün sağ tarafında ”Üye Ol” kısmı bulunmaktadır. Öncelikle açılan sayfada üstte bulunan iki yazıyı onaylamanız gerekmektedir. Buradan altta bulunan ”Facebook İle Kaydol” butonunu tıklayarak Facebook üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, dilerseniz sizlere açılan portu doldurarak da kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ad, soyadı, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgiler verdikten sonra en altta bulunan ”Kayıt Ol” kısmını tıklamanız gerekmektedir. Bunun haricinde de yapacağınız herhangi bir işlem kalmamış olacaktır. Uygun fiyatlı şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

n11 Üyelik Avantajları Nelerdir?

n11 kayıt olma işlemi ile sizler de her türlü ürüne bir tıkla ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda da özel promosyonlardan ve kampanyalardan her zaman haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git