Zula Kayıt Olma İşlemleri Nasıl Yapılır? | Kayıt Ol

İlk Türk Yapımı MMOFPS Oyunu Olarak Karşınızda Zula

İlk Türk Yapımı MMOFPS Oyunu Olarak Karşınızda Zula
3 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 678 kez okundu.

2016 yılında Türk yapımı olarak geliştirilmiş olan Zula hesabı alma işlemi ile sizler de kopamayacağınız ve çok seveceğiniz bir oyun heyecanına başlamış olacaksınız. Sizler için her şey düşünülmüş.

Zula Üye Olma İşlemleri

Zula üye olma işlemlerinin nasıl yapılacağı konusunda bu yazımızda bilgi vereceğiz. Zula oyununa üye olmak için öncelikle internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Sonrasında, internet sitesinde ”Hemen Zula Oyna” diye bir bölüm bulunmaktadır. Burayı tıkladıktan sonra karşınıza bir sıralama çıkacaktır. Buradan yeni üye kısmını tıklamanız gerekmektedir. Sonrasında karşınıza başka bir sayfa açılacaktır. Bu işlem için öncelikle yapmanız gereken gerekli bilgileri doldurmak olacaktır. E-posta adresinize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra, e-posta adresinize siteden gelmiş olan onay mailini de onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında ise, yapmanız gereken oyuna giriş için oyunu indirmek olacaktır. Bunu da yaptıktan sonra artık oyuna başlayabilirsiniz. Hemen başlamak için ücretsiz üye olabilirsiniz.

Zula Hesap Açmanın Avantajları

Zula kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra sizler için bölüm kurulmaktadır. Sizler de herhangi bir ücret ödemeden sizlere bir öğretici verilmektedir. Böylece oyunlara başlayabilirsiniz ayrıca, oyuna ilk başladığınızda sizlere bazı materyaller de ücretsiz verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git