Ikariam Hesabı Açma ve Üyelik | Kayıt Ol

Ikariam İle Gerçek Bir Strateji Oyunu Heyecanı

Ikariam İle Gerçek Bir Strateji Oyunu Heyecanı
7 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 288 kez okundu.

Ikariam kayıt olma işlemi ile online olarak oynanan harika bir strateji oyununa dahil olabilirsiniz. Bir ülkeniz olacak ve bu ülkeyi oyunda kaldığınız sürece geliştirmeye çalışacak yeni arkadaşlıklar edinerek, siz de kral olacaksınız.

Ikariam Hesap Alma Nasıl Bir İşlemdir?

Ikariam hesap alma işlemi sizler için çok kolaylıkla sunulmuş olunan bir işlemdir. Ancak, hesap almak için sizlere şunu söyleyebiliriz. Ikariam dünyasında bir çok bölge bulunmaktadır. Alfa, Beta, Gamma gibi. Bu bölümlerden birini seçtikten sonra, kayıt ol demeniz gerekiyor. Bundan sonra karşınıza açılmış olan ekranda bir nick belirlemeniz gerekiyor, ayrıca, isim soyisim, e-posta adresiniz ve şifreniz gerekmektedir. Bunları tamamladıktan sonra site sizlere bir onay maili göndermektedir. Bu maili de onayladıktan sonra istediğiniz gibi siteye girip sizler de oyuna başlayabilirsiniz. Başta sizlere oyunu öğretmesi ve oyunu tanıtması için bir öğretici vermektedir. Hammadde adasına göre, sizler de oyuna başlayabilir ve çok keyifli bir oyun tadı alabilirsiniz.

Ikariam Sitesine Üye Olma Avantajları

Ikariam üye olma işlemi sonrasında her yaştan insan için çok keyif alacağı çok zevk alacağı güzel bir strateji oyununa başlangıç yapılıyor. Bu arada üye olan herkese çeşitli ayrıcalıklar veriliyor. Bunu oyunun başında da sonunda da kullanabiliyorsunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git