Hotmail Hesabı Nasıl Açılır? | Kayıt Ol

Hotmail Kullanarak İşlerinizi Kolay Yapabilirsiniz

Hotmail Kullanarak İşlerinizi Kolay Yapabilirsiniz
3 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 239 kez okundu.

Hotmail kayıt olma işlemi sayesinde Microsoft’un sizler için hazırlamış olduğu mail program sistemi olarak bilinmektedir. Sizler de ücretsiz bir mail adresi alarak sınırsız şekilde mail atabilir ve ya alabilirsiniz.

Hotmail Hesabı Nasıl Alınır?

Hotmail hesabı alma işlemi için neler yapılması gerektiğini sizlere madde madde anlatalım. Öncelikli olarak Hotmail internet sitesine giriş yapmanız gerekir. Karşınıza gelecek sistemde giriş alanı bulunuyor. İleri tuşunun altında ”Hesabınız Yok Mu? Bir Tane Oluştur!” yazan bir uyarı göreceksiniz. Bu yazıyı tıkladıktan sonra, sizden öncelikle bir mail adresi ve şifre seçmenizi isteyecektir. Sonrasında açılan pencereye isim ve soyadı girmeniz gerekiyor. Son olarak numara ve kişi teyidi için telefon numaranızı istiyor. Buraya bir teyit mesajı atıyor. Bu arada eğer şifrenizi unutursanız bu telefon numarasından yenileme yapılacak. Bu işlemden sonra artık mail adresinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hotmail Üye Olma Avantajları

Hotmail üye olma işlemini yaptıktan sonra herhangi bir ücret ödemeden Microsoft tarafından yapılmış olan mail adresinizi geniş hafızasıyla kullanabilirsiniz. Mail adresinizi cep telefonunuza da kullanabilir ve her mail geldiğinde de uyarılar alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git