Hızlıal Üyelik ve Kayıt İşlemleri | Kayıt Ol

Hizlial Sayesinde İstediğiniz Hızlı Alışveriş

Hizlial Sayesinde İstediğiniz Hızlı Alışveriş
7 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 203 kez okundu.

Hizlial hesabı alma ile birlikte artık bilgisayardan ev gereçlerine, takı ve kozmetik ürünlerinden elektrikli ve hırdavat ürünlerine kadar her şeyi alabilecek hem de evinize kadar teslim ettirmiş olacaksınız.

Hizlial Üyelik Sistemi

Hizlial kayıt olma işlemi için öncelikle sizlerin yapması gereken hizlial internet sitesinin ana sayfasına giriş yapmak olacaktır. Siteye girişi yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan,”Üye Ol” kısmına tıklamanız gerekmektedir. Sonrasında açılan bölgeden, adı, soyadı, doğum tarihi gibi klasik bilgilerin yanı sıra, e-posta adresinizi girdikten sonra kullanacağınız şifreyi de girmeniz gerekmektedir. Bundan sonra, cep telefonu numaranızı da girerek, gerekli güvenlik kodunu da girdikten sonra kayıt olmak için onay verebilirsiniz. Böylece işleminiz tamamen bitmiş olacaktır. Bundan sonra mail adresinize bir onay postası gelecektir. Bu postayı onaylamazsanız bu durumda, istediğiniz işlemleri yapamazsınız. Bu sebeple hemen posta adresinizi onaylayıp sizler de hizlial sitesinin farklılığını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Hizlial Site Farklılıkları

Hizlial üye olma işleminden sonra sizler de her türlü kampanyalardan öncelikli olarak haber alabilir, bunun yanı sıra, aynı zamanda da dilerseniz kendi satış ağınızı ve listenizi de oluşturma fırsatınız olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git