GoDaddy Hesabı Nasıl Alınır? | Kayıt Ol

Godaddy İle Alan Adı Konusunda Sıkıntı Yaşamayın

Godaddy İle Alan Adı Konusunda Sıkıntı Yaşamayın
7 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 346 kez okundu.

Godaddy kayıt olma işlemi ile sizler de çok kısa sürede hem de çok uygun fiyat seçenekleriyle hemen internet sitenizi kurarak yayınlayabilirsiniz. Bu konuda çok geniş hizmetleri olan bir internet sitesi.

Godaddy Sitesine Nasıl Üye Olunuyor?

Sizlere Godaddy üye olma işlemi ile ilgili hemen bilgiler vermeye çalışalım. Türkiye’nin en büyük alan adı satıcılarından biri olmasının yanı sıra, sunmuş olduğu özel ve kolay tasarımlarla hemen internet sitenizi kurmaya yardımcı olan siteye üye olmak için öncelikli olarak godaddy’nin internet sitesine girmeniz gerekiyor. Bundan sonra sağ üst kısımda bulunan Giriş kısmına tıklayabilirsiniz. Burada altta bir pencere oluşuyor. Yeni Müşteri kısmını tıklayarak yeni bir üyelik işlemine başlıyorsunuz. Bu pencerede sizden isim, soy isim, e-posta adresi, şifre gibi bilgiler isteniyor. Buraya yazacağınız mail adresi kesinlikle kullandığınız mail adresi olmalı. Bu işleminizi yaptıktan sonra Godaddy sitesi sizler için bir onay maili gönderiyor. Bu işlemi tamamladıktan ve onay mailini onayladıktan sonra, artık herhangi bir sıkıntı kalmıyor.

 

 

Godaddy Üyelik Avantajları

 Godaddy hesabı alma işlemi sonrasında artık sizler de çok uygun fiyatlarla istediğiniz gibi bir isim alabilir ve çok uygun seçenekler ile tasarımlarına da yardımcı olan site personeli ile hemen internet sitenizi oluşturabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git