Gmail Hesabı Nasıl Açılır? | Kayıt Ol

Gmail Kullanımı İçin Ne Yapılmalı?

Gmail Kullanımı İçin Ne Yapılmalı?
7 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 289 kez okundu.

Google tarafından kullanıcılarına sunulmuş olan ve özellikle de şirketlerin de kullanmış olduğu Gmail kayıt olma seçeneği ile sizler de çok güzel hizmetler almaya başlayabilirsiniz. Böylece çok geniş diskte kullanıma siz de kullanıma başlayabilirsiniz.

Gmail Hesabı Nasıl Alınır?

Gmail hesap alma işlemi için öncelikle Google’a giriş yapmanız gerekmektedir. Sol üstte açılan kısımda Gmail yazısını göreceksiniz. Sonrasında Gmail’i tıkladığınızda hesabınız var ise, zaten sizleri yönlendirmek için bir bölüm çıkmaktadır. Bu bölümün altında ”Hesap Oluşturun” yazısına tıklarsanız ondan sonra, karşınıza çıkacak olan ekrandan sizlerin bilgilerinizin girilmesi gerekmektedir. Bu ekran ad soyad kısmı ile başlamaktadır. Bundan sonra kendinize bir gmail hesabı seçmeniz gerekir. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra en alt kısımda bulunan Gmail şartlarını kabul etmiş olmanız gerekmektedir. Bu işlemi de tamamladıktan sonra, artık Gmail hesabınız açılmış oluyor. Bundan sonra direkt olarak hesabınıza girebiliyorsunuz.

Gmail Üye Olma Avantajları

Gmail üye olma işleminden sonra sizlere hem youtube hesabı oluşturulmuş hem de Gmail hesabı açılmış olacaktır. Çok geniş bir mail adresi sunacaktır. Bu sayede artık hiç bir belgenizi silmenize gerek kalmayacak ve rahatlıkla mailinizi kullanabileceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git