Game Satış Üyesi Olma | Kayıt Ol

Gamesatış Sayesinde Siz De Online Oyunda Takılmayın

Gamesatış Sayesinde Siz De Online Oyunda Takılmayın
7 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 512 kez okundu.

Gamesatış kayıt olma ile istemiş olduğunuz tüm oyunlara ulaşabilecek aynı zamanda da, her online oyun için item alma servisi ve oyun alma şansı bulunmaktadır. Siz de sıkıntı yaşamamak için kayıt olabilirsiniz.

Gamesatış Hesabı Nasıl Açılır?

Gamesatış yıllardır konusunda bir çok oyun ile ilgili olarak çok uygun koşullar sunan bir internet sitesi olarak bilinmektedir. Gamesatış hesabı alma işlemi de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Öncelikle Gamesatış sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu girişi yaptıktan sonra, sağ üst kısımda bulunan turuncu üye ol ikonuna basmanız gerekmektedir. Bundan sonra karşınıza üyelik kaydı sayfası açılacaktır. Bu sayfada bulunan kısımları doldurmanız gerekmektedir. Ad- Soyad özellikle de e-posta adresiniz ve telefon numaranızı girmeniz gereklidir. Bundan sonra sizin mailinize bir onay postası gönderilecektir. Son olarak da aşağıda bulunan güvenlik resmini de kutucuğa işledikten sonra işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Böylece siz de Gamesatış sitesinden hesap almanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Gamesatış Üye Olma Ayrıcalıkları

Gamesatış üye olma işlemi onay postası ile sona erdikten sonra siteye giriş yaparak hem uygun fiyatlı itemlere sahip olabilir hem de bir çok oyuna çok uygun fiyat ve seçeneklerle ulaşabilirsiniz. Ayrıca, mail adresinize zaman zaman indirim mailleri de gönderilecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git