Friendfeed Hesabı Açmak ve Üyelik İşlemleri | Kayıt Ol

Friendfeed İle Sosyal Medya’nın Kralı Olun

Friendfeed İle Sosyal Medya’nın Kralı Olun
8 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 292 kez okundu.

Friendfeed kayıt olma işlemi sonrasında gerçek zamanlı olarak paylaşım yapılan bir sosyal medya platformuna giriş yapmış olursunuz. Dilerseniz diğer sosyal ağlarla da bağlantısını kurma fırsatınız da bulunmaktadır.

Friendfeed Nasıl Üye Olunur?

Friendfeed üye olma işlemi sayesinde sizler de bu güzel programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir blog sitesinde yazmış olduğunuz yazıyı da anında paylaşabilmenizi sağlayan çok güzel bir uygulama olan Friendfeed için öncelikle yapmanız gereken sisteme giriş yapmak olacaktır. Bu siteye giriş yaptıktan sonra, üye olma kısmını tıklıyorsunuz. Yeni üye kısmını tıkladıktan sonra sizler de gerekli olan tüm bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra, hesabınız oluşturulmakta ve vermiş olduğunuz mail adresine bir mail gönderilmektedir. Sonrasında, işleminizi tamamlayarak uygulamanın içerisine giriş yapabilmek için üyelik işlemini onaylamanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra artık sizler de istediğiniz paylaşımları programın içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece, istediğiniz her türlü konuda da paylaşım yapma fırsatınız olacaktır.

Friendfeed Üye Olma Avantajları

Friendfeed hesabı alma işlemini gerçekleştirdikten sonra 2007 yılında kurulmuş olan sosyal medya platformuna sizler de girmiş olursunuz ve istediğiniz gibi paylaşımlar yapabilirsiniz. Farklı konularda kendinizi tanıtabilir ve ön plana çıkabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git