Facebook Kayıt Ol ve Hesap Aç | Kayıt Ol

Facebook Hesap Aç

Facebook Hesap Aç
8 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 188 kez okundu.

Facebook kayıt olma ile tüm dünyada konuşulan sosyal medya ağına siz de giriş yapabilirsiniz. Yıllardır popülerliğini hiç kaybetmeyen ve üzerine daha da farklı uygulamalar koyarak devam eden siteye siz de kayıt olun.

Facebook Hesabı Nasıl Alınır ?

Facebook hesap alma yaparak siteye girmek için öncelikli olarak yapmanız gereken Facebook ana sayfasını açmak olacaktır. Bu sayfayı açtıktan sonra, sağ tarafta bazı bölümlerin olduğunu göreceksiniz. Öncelikle sizlere söylememiz gerekir ki, Facebook gerçek kimlik olmadıktan sonra hesabınızı silebilir. Bu yüzden de Ad Soyad kısmına gerçek isim soyisim yazılır. Alt kısma cep telefonu numaranızı ya da e-posta adresinizi yazabilirsiniz. Sonra bir şifre belirleyecek ve doğum tarihinizi de yazarak, cinsiyet seçimi sonrasında, hesap aç  butonuna tıklamanız gerekiyor. Bundan sonra size gelen maili de onaylamanız gerekmektedir. Çünkü Facebook içerisinde arkadaş eklemek, arkadaşlarına mesaj göndermek için bu onayı vermeniz gerekmektedir. Bundan sonra sizler de artık Facebook dünyasındasınız.

Facebook Üye Olmanın Avantajları 

Facebook üye olma işlemini tamamladıktan sonra öncelikle arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı bu sitede bulabileceğiniz gibi aynı zamanda da mesajlaşabilir ve çeşitli oyun seçeneklerinden yararlanarak çok güzel zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git