Drakensang Kayıt Ol | Kayıt Ol

Drakensang Kayıt Ol

Drakensang Kayıt Ol
8 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 328 kez okundu.

Drakensang kayıt olma işlemi ile RPG tarzı bir online oyun olan siteye giriş yapabilirsiniz. Harika grafikleri, etkileyici hikayesiyle çok beğenilen bir online oyun olan Drakensang ile sizler de efsane olmak için bir maceraya çıkıyorsunuz.

Drakensang Kayıt Olma: 

Online oyun olan Drakensang hesabı alma işlemini gerçekleştirmek için öncelikle internet sitesine girmeniz gerekiyor. Oyunun lisanslı sitesine girdiğiniz zaman sol kısımda üstte, ”İndir” butonunu göreceksiniz. Bu turuncu butonu tıkladığınızda sizlere ”Giriş” ve ”Facebook İle Oturum Aç” seçenekleri sunulmaktadır. Kayıt olmak için aşağıdaki yazıyı tıklamanız gerekiyor. Bu bölgede sizlerden öncelikle oyun içerisinde kullanabileceğiniz bir kullanıcı adı istiyor. Sonrasında alt bölüme şifre ve en alt kısma da, e-posta adresinizi giriyorsunuz. Sonrasında ”Kaydol” butonuna basmanız gerekiyor. Sizlere burada oyunu oynayabilmeniz için bir sunucu veriyor. Eğer isterseniz 6 sunucudan herhangi biriyle değiştirebiliyorsunuz. Bunların 4’ü Avrupa, 2’si Amerika sunucusu. Bundan sonra oyunu yükleyerek siz de istediğiniz zaman giriş yapabiliyorsunuz.

Drakensang Üye Olmanın Avantajları

Drakensang üye olma işlemini gerçekleştirdikten sonra öncelikle ücretsiz bir şekilde oyunu indirebiliyor ve oynamaya başlayabiliyorsunuz. Üye olan herkese oyun öncelikle bazı materyaller vermekte. Şahane grafikleriyle oyundan çıkmak istemeyeceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git