Darkorbit Kayıt Ol | Kayıt Ol

Darkorbit Kayıt Ol

Darkorbit Kayıt Ol
8 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 399 kez okundu.

Darkorbit kayıt olma işlemi ile bir sunucuya kayıt olarak online oyun oynayabileceğiniz bir sistemdir. Web tabanlı bir oyun olmasının yanı sıra, bir uzay-aksiyon oyunu olarak bilinmektedir.

Darkorbit Nasıl Kayıt Olurum ? 

 Darkorbit hesabı alma işlemini gerçekleştirmek için öncelikle online oyunun internet sitesine girmeniz gerekmektedir. Zaten ana sayfa açıldığı zaman, karşınıza Darkorbit için, üyelik kısmı açılmaktadır. Kullanıcı adı, şifre ve e-posta adresinizi girdikten sonra dilerseniz, sitenin alt kısımda bulunan kurallarını da okuyabilirsiniz. Bundan sonra Kaydol sekmesine tıklamanız gerekiyor. Site sizlerin posta adresinize bir mail gönderiyor. Bu e-posta adresinizi de onayladıktan sonra herhangi bir sıkıntı oluşmuyor. Oyuna girdikten sonra 3 gezegen bulunuyor. Bu üç gezegenden birini seçiyor ve oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyun öncelikle sizlere bir öğretici sunuyor. Ayrıca da ödüller veriyor. Bu kısmı geçtikten sonra oyuna başlayabiliyor ve istediğiniz gibi oyun içerisinde zaman geçirebiliyorsunuz.

Darkorbit Üye Olma Avantajları Nelerdir?

 Darkorbit üye olma işlemini gerçekleştirdikten sonra sizlere öncelikle öğretici vermektedir. Ücret mukabili olmayan bazı ödüller vermektedir. Bundan sonra da üye olan herkese belirli sürelerde farklı ödüller ve armağanlar sunulmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git