BynoGame Kayıt Ol | Kayıt Ol

BynoGame Kayıt Ol

BynoGame Kayıt Ol
8 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 506 kez okundu.

Türkiye’nin oyun ağı ilkesiyle hizmet veren Bynogame kayıt olma işlemi sayesinde sizler de bir çok oyun için uygun fiyata item alabilir, item satabilir hem de bir çok oyun konusunda istediğiniz her konuda destek alabilirsiniz.

Bynogame Nasıl Kayıt Olurum ? 

 Bynogame üye olma işlemi için öncelikle sizlerin de internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Sitenin sağ üst kısmında kolay tasarım bir Üye ol butonu bulunmaktadır. Bu butonu tıkladığınızda üye sistemi açılırken, zaman zaman biraz bekleyebilirsiniz. Sonrasında ise, Adınız, Soyadınız, E-Posta Adresiniz ve Şifre kısımları bulunmaktadır. Bu işlemleri doğru bir şekilde doldurduktan sonra, Türkiye seçeneğiyle cep telefonu numaranızı girmeniz gerekiyor. Cinsiyet seçimi yaparak bir referans seçiyorsunuz. Bu sizin en çok oynadığınız oyun olmalı. Yani bir oyundan dolayı oraya geldiyseniz bu oyunun seçimini gerçekleştiriyorsunuz. Üyelik şartlarını kabul ettikten sonra üyelik işlemini tamamlamak için onay veriyorsunuz. Bundan sonra sizlere bir mail gönderiliyor ve isterseniz mail adresiniz ve şifrenizle siteye giriş yapabiliyorsunuz.

Bynogame Hizmetleri

 Bynogame hesabı alma işlemi sonrasında farklılıklarıyla sizler de çok güzel bir oyun sitesine giriş yapmış oluyorsunuz. Sizler de çok uygun fiyatlarla item alabiliyor ve satabiliyorsunuz. Her türlü desteği de müşteri hizmetlerinden alabiliyorsunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git