Bombom Kayıt Ol | Kayıt Ol

Bombom Kayıt Ol

Bombom Kayıt Ol
8 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 514 kez okundu.

Bombom çok kolay bir oyun olarak bilinmektedir. Aslında çok basit gibi görünse de çok akıl gerektiren ve hızlı hesap gerektiren bir online oyun olarak bilinmektedir.

Bombom’a Nasıl Kayıt Olurum ?

Bombom hesap alma işlemi için öncelikli olarak yapmanız gereken internet sitesine giriş yapmak olacaktır. Bir online oyun olarak indirmenize gerek olmadan oynayabileceğiniz bir oyun olarak dikkat çekiyor. Siteye giriş yaptıktan sonra, sağ üst kısımda, Oturum aç/ Kayıt Ol diye bir kısım göreceksiniz. Burayı tıkladıktan sonra açılan pencerede altta kayıt ol kısmı inaktif olarak bulunmakta öncelikle burayı tıklıyorsunuz. Sonrasında oyun içerisinde bir nick yani kullanıcı adı yazıyorsunuz. Ayrıca şifrenizi iki defa yazdıktan sonra, e-posta adresinizi son bölmeye girdikten sonra kayıt ol diyorsunuz. Gelen maili onayladıktan sonra, artık oyunun içerisine girebilir ve bu keyfi siz de yaşayabilirsiniz.

Bombom Üye Olmanın Avantajları

Bombom üye olma işlemini tamamladıktan sonra sizler de istediğiniz gibi siteye girerek ilk karakterinizi oluşturabilir ve oyununuza başlayabilirsiniz. Harika bir macera ve sürükleyici bir hikaye sizleri bekliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git