BluTv Üyeliği Alma ve Hesap Açma | Kayıt Ol

BluTV Kayıt Ol

BluTV Kayıt Ol
8 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 1.187 kez okundu.

Blutv kayıt olma işlemi çok kolay bir şekilde yapılmasının yanı sıra, sizlere hem reklamsız hem de istemiş olduğunuz her türlü kaliteli yapımı izleme keyfi sunmaktadır.

BluTv Nasıl Üye Olunur ?

BluTv sizlere televizyon keyfini reklamsız şekilde sunarken, aynı zamanda da bir çok yabancı yapım diziyi ve vizyonda bulunan filmleri izleme keyfi sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken öncelikle Blutv üye olma işlemi yapmak için, Blutv internet sitesine girmek olacaktır. Bu arada şu bilgiyi de aktaralım ki, aklınızda soru işareti kalmasın. Dilerseniz Blutv üyeliği almadan önce, bir süreliğine ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra üye olmak için, ücretsiz dene kısmının hemen yanında yer alan üye girişi kısmını tıklamanız gerekiyor. Üye girişini tıkladıktan sonra sizlere üye değil misiniz diye soruyor. Burayı tıkladığınızda karşınızda açılan bölmeden gerekli bilgileri girmeniz gerekiyor. İlk 7 gün ücretsiz olarak kullanıyorsunuz. Üyelik işleminiz bundan sonra başlıyor.

BluTv Üyelik Avantajları

Binlerce dizi ve onbinlerce film için hiç bir sıkıntı ve kesinti yaşamadan izlemek için, Blutv hesabı alma işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Bunun dışında televizyon kanallarını izleyebilir, çocuklarınız için çocuk bölümü tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git