Trendyol'a Üyeliği İle Alışveriş Yapın! | Kayıt Ol

Alışverişin Trend’i Trendyol İşlemleri Nasıl Yapılır?

Alışverişin Trend’i Trendyol İşlemleri Nasıl Yapılır?
6 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 619 kez okundu.

En ünlü markalar ile ilgili olarak sizlere çok uygun fiyatlar ve kaliteli seçenekler sunan Trendyol kayıt ol işlemini yaparak sizler de hem bütün indirim ve değişimler ile ilgili haberdar olabilir hem de Trendyol’un farkını yaşayabilirsiniz.

Trendyol Hesabı Nasıl Alınır?

Trendyol hesap alma işlemi için öncelikle siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Bundan sonra sağ üst kısımda Üye Ol seçeneğini görebileceksiniz. Üye Ol seçeneğini tıkladıktan sonra, sizlerden bir e-posta adresi ve şifre istemektedir. Ayrıca, erkek ve kadın tercihleri bulunmaktadır. Bundan sonra yapmanız gereken aşağıda bulunan şartları kabul ederek, üye ol seçeneğine tıklamak olacaktır. Ayrıca, sunmuş olduğu ayrıcalıklardan biri olarak dilerseniz Facebook ya da Google hesabınızla hemen üye olabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra mail adresinize bir mail gönderilecektir. Bu teyit için yapılan rutin bir işlemdir. Bu bazen junk, bulk ya da spam klasörüne düşebilmektedir. Buradan gelen kutusu üzerinden onaylama yaptığınızda siz de Trendyol hesabı almış olursunuz.

Trendyol Üye Olma Avantajları

Trendyol üye olma işleminden sonra sizlere çok farklı avantajlar sunulmaktadır. Özel indirim kuponlarından indirim bildirimlerinin mail adreslerinize gönderilmesine kadar bir çok ayrıcalık artık  Trendyol tarafından sizlere sunulmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git