Aliexpress Kayıt Ol ve Alışveriş Yap | Kayıt Ol

Aliexpress Nedir ? Nasıl Alışveriş Yapılır ?

Aliexpress Nedir ? Nasıl Alışveriş Yapılır ?
21 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.251 kez okundu.

Aliexpress Nedir ? 

Aliexpress, milyonlarca ürünün üreticiden tüketiciye direk satıldığı e-ticaret sitesidir. Özellikle Çin sınırları içerisinde üretilen ürünleri toptan veya tekli olarak satın alabilir, Türkiye fiyatının çok daha altında temin edebilirsiniz.

Aliexpress Ürün Satın Alma: 

Aliexpress’e üye olduktan sonra giriş yapın. Yukarıdaki arama çubuğundan ne satın almak istiyorsanız aratın. Çıkan ürünler arasından istediğinizi seçip, satın al kısmına basarak ödemeyi gerçekleştirin. Kargo bilgisi olarak girdiğiniz adrese ortalama 20-25 gün içerisinde ulaşacaktır. Gelen kargolar genellikle PTT Kargo’dan gelmektedir.

Sipariş İptali: 

Elinize gelen ürün veya gelmeyen ürünün satışını iptal edebilirsiniz ve kargoyu geri iade edebilirsiniz. Tüketici hakları evrensel yasalara tabi olup, 14 gün içerisinde istediğiniz gibi iade edebilir; paranızı geri alabilirsiniz. ( Altın, Gümüş ve Özel Tasarım Ürünler Dışında )

Türkiye’de Kullanımı: 

Son zamanlarda çok fazla duyar olduğumuz bu sistemin genellikle alıcıları ticaret ile uğraşan insanlar veya elektronik sigara, elektronik aparatlar gibi ürünlere sahip olmak isteyen vatandaşlarımızdır. Türkiye fiyatının altında alışveriş yapmanızın yanında tek dezavantajı 20-30 gün boyunca kargo bekliyor olmaktır. Fakat örnek vermem gerekirse; geçenlerde bir mouse satın aldım. Türkiye satış fiyatı 275 TL olan bir mouse ve altlığını yalnızca 12.99 Dolar’a satın aldım.

Aliexpress konusunda yardım almak isteyenler sitemizin iletişim bölümündeki skype adersini ekleyebilirler. Bu konuda çok tecrübeli olduğumuzdan dolayı elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Sizde Bu Sisteme Kayıt Olup Alışverişe Başlamak İçin Aşağıdaki Link’ten Kayıt Olunuz. 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git