Adsense Kayıt Olma ve Gerekenler | Kayıt Ol

Adsense Hesabı Almak ( Adsense Kayıt Ol )

Adsense Hesabı Almak ( Adsense Kayıt Ol )
8 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 375 kez okundu.

Adsense kayıt olma işlemi için bir kaç adım uygulamanız gerekmektedir. Adsense Google’ın reklam firmasıdır. Reklam vereceği internet sitelerini ve youtube kanallarını inceleyerek belirli kriterler doğrultusunda bu başvuruları kabul eder ve ya etmeyebilir.

Adsense Hesabı Nasıl Alınır ?

Adsense hesap alma işlemi için öncelikli olarak bilmeniz gereken ya bir internet sitenizin olması ya da bir youtube kanalınızın olması gerekliliğidir. Öncelikle Adsense’in internet sitesine girmeniz gerekiyor. Sitede bulunan şimdi kaydolun seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Bundan sonra sizden Google şirketi olarak Gmail hesabı istemektedir. Bu işlem sonrasında sizden internet sitenizin adresini istemektedir. İnternet siteniz özgün bir site olmalıdır. Farklılıkları olmalıdır ve içeriği kesinlikle özgün olmalıdır. Aksi takdirde onay vermeyecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra sizlerin de bu sitenin sahibi olduğunuzu göstermek için bir kod yüklemenizi isteyecektir. Bundan sonra bir hafta kadar bir süreç sonra eğer uygun görürse Adsense hesabınız açılacaktır.

Adsense Üyesi Olma Avantajları

Adsense üye olma işlemi ile ilgili olarak sizlere onay verirse o andan itibaren, youtube sayfalarınızda yayınladığınız videolarda, internet sayfalarınızda Google’ın reklam firması Adsense’in reklamları çıkacaktır. Böylece çok kârlı işler yapabileceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git